Ödeme Güvenliği

Tarayıcınızdaki site linkimizin solunda yer alan kilit işareti sitemizin SSL sertifikasının güncel olduğunu belirtir. SSL, girilen sitenin kimliğini doğrular ve tarayıcınızla sunucumuz arasında şifreli bir bağlantı oluşturur. Tarayıcı, sadece bu doğrulama gerçekleşirse verileri sunucuyla paylaşır.

Sitemizde herhangi bir URL’nin başında yer alan “https” ibaresi, SSL’in güvenli hale getirildiğini gösterir. Tarayıcınız linklerimizi bu ek olmadan gösteriyor olabilir, herhangi bir linki kopyalayıp başka bir yere yapıştırmanız halinde başında “https” olduğunu doğrulayabilirsiniz.

Sitemizde TCMB yetkili bir kuruluş olan Parampos sanal pos kullanılmaktadır. Bu sanal pos ile yapacağınız ödemelerde 3D secure yöntemi kullanılır. 3D secure ile yapacağınız ödemelerde banka onayından geçip bankanızda tanımlı cep telefonunuza gönderilecek bir “tek seferlik şifre” girmeniz istenecektir. Bu kodu girene kadar sizden hiçbir ödeme alınmaz.

Yaptığınız ödemelerde kullanılan kredi kartı numarası, kredi kartı son kullanma tarihi ve güvenlik kodu gibi hassas bilgilere site yönetimi olarak erişimimiz kesinlikle yoktur. Bu bilgiler şifreli bir şekilde sadece Parampos üzerinden ödemenizi tamamlanmak için sunucu tarafından kullanılır, bu bilgileriniz sitemizde hiçbir şekilde kaydedilmez.